logotyp

Motoranch 2012

KOVBOJOVO - MOTORANCH 2012
Rok 2012 byl ve znamení jistých erupcí na sluníčku a různých zahalovacích mračen na Měsíci a planetě Marsu.
Nevím zda tyto galaktické problémy měly vliv na vyhlašování srazů, ale něco na tom asi bude. Různě se vyhlašovaly srazy a různé akce, aby se po pár dnech zase rušily ve znění odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil. No nic … Potom, co jsem pomohl Zlému Yettimu dát dohromady jeho sraz v Budislavi - Drsoň kemp, jsem prostě vyhlásil sraz tady u nás v polabské nížině, který jsem nazval v duchu mého životního kovbojského snu – Motoranch.

Datum jsem vybral 17 - 19.8. 2012 a místo srazu jsem vyjednal v pěkném motokrosovém areálu u kamaráda Radka u nás v Cítově. Sraz jsem pojal tak trochu obecněji a nespecializoval jsem ho jen a pouze na motorky typu monkey. Ale i tak se jednálo o přátelské setkání majitelů a příznivců motorek typu MONKEY, DAX, GORILLA, PBR a jim podobné. Samozřejmě byli zváni všichni, i majitelé jiných motorek nebo skůtrů s menším obsahem motorů.

Zapojil jsem celou rodinu do příprav na soutěže a pomoc při organizování. Pomohli i kamarádi a já jim všem za to moc děkuji.

Sobotní ráno nám ukázalo, že bude hodně horký den. Vymyslel jsem pro účastníky takovou kovbojskou snídani – vajíčka se slaninou a šunkou. Udělali jsme toho kotel a myslím, že všem chutnalo.

Na soutěžích byla sranda – slalom na motorkách, hod lasem na opici a spousty jiných. Každý dostal medaily a nějakou drobnou cenu. Vyhlásili jsme nej motorku a nevzdálenějšího účastníka.

Spanilou jízdu jsme dali po krásném kokořínském údolí se zastávkou na zmrzlinu a focením u hradeb s pozadím Kokořínského hradu.

Moc děkuji všem za hojnou účast a moc parádní atmosféru

Komentář od Fouse:

Včera bylo u Kovboje setkání na motokrosové dráze v Cítově. Na jeho fóru mu už řada lidí poděkovala, já bych mu chtěl poděkovat i na těchto stránkách.
Suprová akce, kovbojská snídaně, parádní vyjížďka na Kokořín, zmrzlina, už dlouho jsem se tak nepobavil. I jízda zručnosti pro začátečníky byla moc pěkná.
Krásné technické diskuze i vzpomínání na naše motoristické začátky. Zkušenosti Kovboje z praktické údržby všech druhů opic a pitbajků byly moc užitečné.
Konečně jsem poprvé viděl TenKovara tváří v tvář (vypadá opravdu jako na tom svém avataru), Kovboje, Slávka s paní z Liberce. Vašek ze Žebráku přijel taky a ještě řada dalších přátelských lidí.
Připomínalo mi to atmosféru na našich prvních klubových srazech.
Počasí bylo super.
Jenom při zpáteční cestě přes zatáčky mezi Liběchovem a Zakšínem jsem měl sevřený zadek. Na těch rychlých motorkách tam jezdí opravdu řada bláznů bez pudu sebezáchovy, obec neobec. Při tom se kvalita této trati za poslední rok dost zhoršila, vyjeté koleje i občas výtluka. V Zakšíně jsem potkal jednoho chlapce na Suzuki a ten mi potvrdil, že je to opravdu nebezpečný úsek. Na rovném kusu vás předjedou takovou rychlostí, že jenom poryv vzduchu s vámi zacloumá,  a když jedou za sebou dva, tak se bojíte, abyste se tomu druhému nepřipletli pod kola.
Ještě jednou Kovbojovi dík za krásnou akci.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Více fotek naleznete na serveru Motochina.cz 

http://www.motochina.cz/gallery.php?akce=galerie_ukaz&galerie_id=88&kat_id=13



Tady jedno video ze spanilé jízdy Kokořínskem:





27.08.2014 14:53 Kovboj

Fórum

18.07.2023 16:39 radek

Ahoj, hlásím aktuali...

09.02.2022 09:10 moto.joker

Díky za reakci.

08.02.2022 23:01 elpescador

osmičky 4.00

08.02.2022 22:58 elpescador

jezdím na 4.00 už 16...

04.02.2022 18:56 moto.joker

Tak jsem přišel na j...

03.02.2022 09:28 moto.joker

To máš pravdu, je ta...

02.02.2022 21:00 elpescador

když dáš na osmičky ...

Poslední album

Opice 2021

alba
Klub příznivců motocyklů Monkey, Gorilla, Dax a jim podobné ...

Vytvořeno a sponzorováno © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek